Wydrukuj tę stronę
24 Lis

Akademia Mieszkańców – „Historia Mogilan okiem kamery Krzysztofa Musiała”

Przez  mogilany.info
(1 głos)
Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany i Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Przestrzeń serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie Akademii Mieszkańców połączone z uroczystością nadania tytułu: „Zasłużony dla Mieszkańców Gminy Mogilany” Panu Krzysztofowi Musiałowi, byłemu dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach i Wójtowi Gminy Mogilany, radnemu powiatu krakowskiego obecnej kadencji.

 

Krzysztof Musiał to Mogilanin od urodzenia. W latach 1979–2010 dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach. Współzałożyciel Zespołu Regionalnego „Mogilanie”, pomysłodawca i organizator wielu nowatorskich projektów, m.in. Majówki w Mogilańskim Dworze czy Koncertów Noworocznych. Dokumentalista wydarzeń kulturalnych i społecznych w gminie Mogilany począwszy od lat osiemdziesiątych XX wieku. Za swoją działalność odznaczony m.in. medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W latach 2010–2014 wójt Gminy Mogilany.

Spotkanie Akademii Mieszkańców odbędzie się w poniedziałek 29 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Mogilańskim Dworku w Mogilanach.

W programie:

- projekcja filmu „Historia Mogilan okiem kamery Krzysztofa Musiała”,

- uroczystość nadania tytułu „Zasłużony dla Mieszkańców Gminy Mogilany”,

- występ Szkolnego Zespołu Regionalnego „Bukowioki”.

Przypominamy, że obowiązują nas określone obostrzenia związane z trwaniem epidemii wirusa SARS-CoV-2. Wszyscy uczestnicy wydarzeniamają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka lub inne środki ochraniające usta i nos) i ich stosowania przez cały czas przebywania na terenie wydarzenia poprzez zakrycie ust i nosa.

Przed wejściem na salę konieczna jest dezynfekcja rąk, płyn do dezynfekcji dostępny będzie na terenie wydarzenia.

Przypominamy, że w uroczystości nie może uczestniczyć osoba, która według swojej wiedzy jest zakażona lub podejrzewa u siebie zakażenie, przebywa na kwarantannie lub jest pod nadzorem epidemiologicznym.

 

          Z wyrazami szacunku,

          Bogusława Żmuda

          Przewodnicząca SMGM

 

Akademia Mogilany zas mieszk 01 maly

Czytany 907 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 Lis 2021 19:14