Odpowiedzi Urzędu Gminy w sprawie studium

Przez  mogilany.info
(0 głosów)
Po napisaniu ponaglenia uzyskaliśmy częściową odpowiedź Urzędu Gminy na nasze pytania o informację publiczną.

 

Jak opisywano we wcześniejszym artykule, napisaliśmy ponaglenie do Urzędu Gminy w sprawie o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej studium

http://mogilany.info/samorzad-gminny/12-sprawy-gminne/881-mieszkancy-pytaja-wojt-nie-odpowiada. Przyniosło to skutek postaci odpowiedzi ze strony Urzędu Gminy.  Jedna z nich dotyczy rozpatrywania wniosków złożonych do wcześniejszej wersji studium. Odpowiedź jest napisana tak, że nie da się wywnioskować czy te wnioski uwzględniono, czy nie (skan w ilustracji tytułowej).

Zamieszczamy również odpowiedź większości instytucji, do których zwrócił się Urząd Gminy (są dostępne do pobrania jako linki poniżej tytułu. Nie są to wszystkie odpowiedzi, ponieważ Według wcześniejszych informacji instytucji tych było ponad 30.

Stanowisko Miasta Krakowa omawialiśmy w oddzielnym artykule http://mogilany.info/samorzad-gminny/42-studium/883-bledne-wyliczenia-w-projekcie-studium-zagrazaja-jego-uniewaznieniem. Natomiast nie dysponujemy opinią Urzędu Wojewódzkiego na temat studium. Ciekawi jesteśmy stanowiska Wojewody Małopolskiego jako organu nadzorczego. Gdy je uzyskamy, to niezwłocznie opublikujemy. 

Czytany 786 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 Lip 2020 12:23