Inwestycje drogowe Powiatu w gminie Mogilany

Przez 
(1 głos)
Ulica Krakowska będzie przebudowana
Ulica Krakowska w Mogilanach na odcinku od Rynku do skrzyżowania z ul. Skawińską to droga powiatowa. Powiat Krakowski zaplanował w budżecie na 2021 rok rozpoczęcie prac nad przebudową tego odcinka. Rada Powiatu przeznaczyła 20 tys. zł na wykonanie w tym roku dokumentacji projektowej. W ramach przyszłej przebudowy będzie możliwe także nowe usytuowanie przejścia dla pieszych w okolicy skrzyżowania Krakowskiej i Skawińskiej.
Z inicjatywy radnego powiatowego Krzysztofa Musiała w tegorocznym budżecie starostwa powiatowego umieszczono także inwestycję budowy przejścia dla pieszych na ul. Świątnickiej w Konarach przy granicy ze Świątnikami Górnymi. Na ten cel Rada Powiatu przeznaczyła 120 tys. zł.
Krzysztof Musiał we współpracy ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Gminy Mogilany, a zwłaszcza z radnymi poprzedniej kadencji Grzegorzem Malikiem i Grzegorzem Stokłosą, starał się o tę inwestycję, m.in. kierując w ub. roku do Starosty odpowiedni wniosek. Wniosek tutaj:

Radny Krzysztof Musiał zaprasza mieszkańców, aby potrzeby inwestycyjne dotyczące dróg powiatowych zgłaszać bezpośrednio do niego na adres mailowy: krzysztof.musial@mogilany.info

Czytany 608 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 Sty 2021 15:54