Jakie szczyty Tatr można zobaczyć z Mogilan?

Przez  mogilany.info
(1 głos)
Mieszkaniec Gminy Mogilany przesłał nam wieczorne zdjęcie Tatr, na których naniósł nazwy szczytów. Dobrze wiedzieć na co się patrzy.

Z wielu miejsc w Gminie Mogilany można przy dobrej widoczności obserwować Tatry. Na pewno widokami takimi mogą się cieszyć mieszkańcy górnej części południowych stoków samych Mogilan, Bukowa czy Włosani. Panoramę Tatr mogą też podziwiać osoby przejezdne. Na przykład dobrym miejscem do obserwacji jest Zakopianka za skrętem z wiaduktu w Mogilanach przy jeździe w kierunku południowym, okolica niedoszłego gimnazjum w Mogilanach, czy puste przestrzenie drogi prowadzącej z Bukowa do Radziszowa, jeszcze nie zasłonięte budynkami.

Dzięki uprzejmości jednego z mieszkańców publikujemy zdjęcie z naniesionymi nazwami szczytów. Bardzo dziękujemy za jego udostępnienie. Takich zdjęć w sieci jest trochę, również publikowaliśmy zdjęcia Tatr na naszym profilu na FB. Teraz jednak możemy sprawnie zidentyfikować wiele szczytów. Warto zatrzymywać się przy takich widokach, to jedna z wielu zalet mieszkania w naszej gminie. 

Zdjęcie w pełnej rozdzielczości można pobrać jako załącznik do niniejszego artykułu.

Czytany 12625 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 Sty 2022 08:14