Akademia Mieszkańców – „Zapomniane dwory na Białorusi”

Napisane przez
14 stycznia, w piątek o godz. 18.00 Akademia Mieszkańców zaprasza na spotkanie on-line z laureatką konkursu „Nieznana Białoruś – przybliżenie”, Margaritą Palchukevich.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Napisane przez
"Patrzymy na Narodzonego w szopie. Bo chcemy jak najwięcej, na zapas, na cały rok nagromadzić światła w naszych duszach, by nam go nie zabrakło do następnego Bożego Narodzenia." ks. Mieczysław Maliński

Akademia Mieszkańców o ogródkach działkowych w Londynie

Napisane przez
W najbliższy piątek, 17 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na panel dyskusyjny prowadzony przez Maksymiliana Hryniewieckiego pod tytułem „Raj (jeszcze) nie utracony – ogródki działkowe w Londynie”.

Akademia Mieszkańców – „Polska a sobory powszechne XV wieku”

Napisane przez
Już w najbliższy piątek, 3 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na kolejną Akademię Mieszkańców.

Akademia Mieszkańców – „Historia Mogilan okiem kamery Krzysztofa Musiała”

Napisane przez
Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany i Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Przestrzeń serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie Akademii Mieszkańców połączone z uroczystością nadania tytułu: „Zasłużony dla Mieszkańców Gminy Mogilany” Panu Krzysztofowi Musiałowi, byłemu dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach i Wójtowi Gminy Mogilany, radnemu powiatu krakowskiego obecnej kadencji.

Akademia Mieszkańców o sztuce propagandowej w Chinach Mao Zedonga

Napisane przez
SMGM zaprasza na Akademię Mieszkańców w Mogilanach w najbliższy czwartek, 25 listopada o godz. 18.00.

Akademia Mieszkańców – Wandalowie na bursztynowym szlaku

Napisane przez
Po bardzo długiej przerwie, którą trudno nazwać wakacyjną, ale miała przyczyny obiektywne, rozpoczynamy spóźnione spotkania Akademii Mieszkańców Gminy Mogilany.
Strona 1 z 23