Wysypisko w Bukowie – list od mieszkanki

Napisane przez
Otrzymaliśmy kilka dni temu list od mieszkanki naszej gminy, w którym opisuje ona składowanie wielu ton odpadów w Bukowie.

Odpowiedź na petycję w sprawie opłat za śmieci

Napisał
Po kilku miesiącach Urząd Gminy Mogilany odpowiedział na petycję podpisaną przez 254 mieszkańców w sprawie opłat za śmieci. Poniżej treść petycji wysłanej do UG 23 lutego 2020 r. W załącznikach (galeria) odpowiedź UG.

Dołącz do akcji „Ochrona dla medyków”!

Napisane przez
Apelujemy o wsparcie finansowe dla akcji „SKAWINA SZYJE DLA MEDYKÓW”. Współpracujący z akcją wolontariusze z naszej gminy szyją maski dla szpitali i przychodni. Stale potrzebne są fundusze i materiały. Przedsiębiorcy i osoby prywatne zwracają się do nas z pytaniem, gdzie mogą dokonywać wpłat.

Informacja Nadleśnictwa Myślenice na temat wycinki drzew w okolicy „Cieszynianki"

Napisał
Nadleśniczy Tomasz Bartko wyjaśnia, że drzewa zostały wycięte na terenie leśnym poza rezerwatem „Cieszynianka” i jego otuliną.

Wójt mimo wyroku sądu nadal bezczynny w sprawie ulicy Widokowej

Napisane przez
Próbowaliśmy przypomnieć Panu Wójtowi, że ponad rok od wyroku sądowego ma niezałatwioną sprawę wobec mieszkańców. Niestety nieskutecznie.

Mieszkańcy uwikłani w spór prawny z władzami

Napisane przez
Wieloletni spór mieszkańców z władzami nadal nie znalazł rozwiązania. Skontaktuj się z nami, jeżeli czujesz się bezsilny w swoich zmaganiach.

KTO PUKA, TEMU OTWORZĄ

Napisał
W końcu decyzja o postawieniu radaru w pobliżu skrzyżowania w Żarach na zakopiance.
Strona 1 z 6

Polecamy!