Wiadukt w Gaju - kolejny termin

Napisał
Wszystkie terminy zostały po raz kolejny przesunięte. Planowane zakończenie robót – druga połowa 2021 roku.

Rozbudowa szkoły w Lusinie

Napisał
Inwestycja rozbudowy szkoły w Lusinie została wprowadzona w 2017 r. przez Radę Gminy Mogilany, do wykonania w latach 2017-2018.

KIEDY RUSZY INWESTYCJA WIADUKTU W GAJU?

Napisał
Od kilku miesięcy nie widać postępu prac. Co się dzieje?

Przystanek PKP Opatkowice - poszerzyć tę inwestycję

Napisał
Walne Zebranie Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany podjęło uchwałę, w której apeluje do osób i instytucji odpowiedzialnych za infrastrukturę w województwie małopolskim, aby projektowany Przystanek PKP Opatkowice dostosować do potrzeb mieszkańców gmin podkrakowskich.

Kiedy nastąpi poszerzenie zjazdu z zakopianki w ulicę Żary?

Napisał
Takie pytanie zostało skierowane do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Od kilku lat mieszkańcy Żar oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany domagają się wykonania bezpiecznego zjazdu z zakopianki w ulicę Żary.

Wójt nie zwalnia tempa w nawijaniu makaronu na uszy

Napisał
W najnowszym Głosie Gminy Mogilany ogłoszono jako sukces wójta rozwój inwestycji gminnych, natomiast został przemilczany fakt, że wójt w tym roku poniósł ogromną porażkę – nie otrzymał absolutorium, gdyż … nie zrealizował zaplanowanych inwestycji.

Oświetlenie na Rzymskiej w Mogilanach

Napisał
Doczekaliśmy się! Dzisiaj został ogłoszony przetarg na wykonanie oświetlenia na ul. Rzymskiej w Mogilanach! Otwarcie ofert ma nastąpić 24 października. Wyłoniony wykonawca ma zakończyć prace do końca grudnia tego roku!

Jak dojechać do przystanku PKP Opatkowice?

Napisał
Oto propozycja dojazdu do przystanku PKP Opatkowice, który - mamy nadzieję - powstanie w niedalekiej przyszłości wraz z bezpłatnym parkingiem.

Przystanek PKP Opatkowice z darmowym parkingiem

Napisał
Dzięki dodatkowemu przystankowi kolejowemu i parkingowi do centrum Krakowa nie wjedzie wiele samochodów. Kierowcy zatrzymają się w Opatkowicach i przesiądą się do pociągu. Artykuł red. Grzegorza Skowrona z Dziennika Polskiego
Strona 1 z 2