W ramach Akademii Mieszkańców on-line wykład „Powroty chasydów”

Przez  mogilany.info
(0 głosów)
Już w najbliższy poniedziałek, 9 listopada o godz. 18.00 pierwsze spotkanie w ramach Akademii Mieszkańców w nowej formie on-line.

 

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany od 2015 r. organizuje raz w miesiącu, otwarte dla wszystkich, spotkania z wybitnymi specjalistami i uczonymi. Każdy spotkanie to nie tylko ciekawy wykład, ale także unikalny koncert bądź wystawa dzieł sztuki. Spotkania do wiosny tego roku odbywały się w mogilańskim dworku w każdy trzeci poniedziałek miesiąca. Czas pandemii wymusił zmianę formy naszych spotkań na bardziej bezpieczną formę komunikacji. Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z UG Mogilany i środkom z „tarczy antykryzysowej” zakupiony został dostęp do platformy Zoom. Do czasu powrotu do „normalności” zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniach Akademii Mieszkańców w formie on-line. Wystarczy zainstalować w swoim komputerze bądź telefonie darmową aplikację Zoom i skorzystać z publikowanych na stronie mogilany.info i fb linków do naszych spotkań.

9 listopada o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Traczewską, producentką filmową i fotografem, która wygłosi wykład „Powroty chasydów”.

Nasz wykładowca to absolwentka studiów teatrologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracowała jako menedżerka kultury, w roku 1989 stworzyła w KrakowieStudio Filmowe LargoOd 2006 roku tworzy serie zdjęć poświęconych chasydom przybywającym do Polski na groby cadyków oraz portretuje świat ortodoksyjnych społeczności żydowskich, zamieszkałych w Izraelu oraz Stanach Zjednoczonych. Za zdjęcie „First time” otrzymała w 2014 roku National Geographic Traveler Photo Award.

Serdecznie zapraszamy!

9 listopada, 18.00 – Agnieszka Traczewska „Powroty chasydów”

Dane dostępu:

Join Zoom Meeting (kliknięcie otworzy aplikację Zoom lub umożliwi pobranie aplikacji): https://zoom.us/j/96301843582?pwd=Kys1cEZrRVVYWjMvTzYwVVBCVVZPZz09

Meeting ID: 963 0184 3582

Passcode: 08783779

Czytany 656 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 Lis 2020 10:32