Wiarygodność naszej strony internetowej w oczach wójta

Przez  mogilany.info
(1 głos)
Wójt próbując zniechęcać do naszej strony w zasadzie potwierdza pośrednio naszą wiarygodność, choć na pewno wbrew swoim intencjom.

Mieszkańcy uczestniczący w niedawno przeprowadzonych zebraniach wiejskich przesłali do nas kilka ciekawych informacji. Będą one dobrym tematem na kilka kolejnych artykułów.

 

Wójt Gminy Mogilany na zebraniach wiejskich z mieszkańcami z uśmiechem na ustach mówi o naszej niewiarygodności. Pretekstem do tego jest artykuł dotyczący wycinki w rezerwacie Cieszynianka, który następnie sprostowaliśmy zgodnie z informacją z Nadleśnictwa Myślenice.

 

Po pierwsze jednak wójt podaje informacje nieprawdziwe. Według niego napisaliśmy, że wycinka jest prowadzona przez Nadleśnictwo, co jest nieprawdą. Wystarczy zapoznać się z naszym tekstem. Mamy zatem do czynienia z manipulacją, której celem jest zniechęcenie do naszej strony internetowej. 

Po drugie sprostowanie zamieściliśmy zaraz po przesłaniu nam informacji przez Nadleśnictwo Myślenice. Nie mamy problemu z przyznaniem się do błędu, kierowały nami emocje.Jak pojawi się kolejna emocjonalna sprawa również ją opiszemy (zwracając uwagę, aby nie krzywdzić konkretnych osób czy instytucji), wyjaśnimy, a w razie potrzeby sprostujemy. Czy wójt przyznaje się publicznie do popełnianych przez siebie błędów (o tym jeszcze napiszemy)? 

 

Natomiast zapytany o podanie jeszcze jednego przykładu nieprawdziwej informacji wójt wymigał się od odpowiedzi, nie był w stanie podać żadnego przykładu. Tak naprawdę mam to pochlebia.  Publikujemy wiele ważnych informacji dotyczących Gminy Mogilany opartych na konkretnych dokumentach i liczbach. A jedyną nierzetelnością, którą nam wójt zarzuca jest sprawa dotycząca wycinki drzew. Cieszy nas to niezmiernie

A na zdjęciu wspomnienie wczesnojesienne z naszej pięknej alei grabowej w parku w Mogilanach.

Czytany 1375 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 Gru 2019 21:38

Polecamy!