Organizacje pozarządowe w dobie pandemii. Zaproszenie do współpracy.

Przez  mogilany.info
(0 głosów)
Stowarzyszenie Mieszkanców Gminy Mogilany zaprasza do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich, UTW działających na terenie naszej gminy.

W dobie pandemii możliwość działania została mocno ograniczona, stąd w ubiegłym roku Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany podjęło decyzję o zakupie dostępu do platformy Zoom, dzięki której Akademia Mieszkańców Gminy Mogilany może być kontynuowana. Nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, ale są też zalety tej formuły: zyskaliśmy możliwość zapraszania wykładowców z całej Polski, a nawet z zagranicy oraz bezpieczny, szeroki i łatwy dostęp dla uczestników, jak również nagrywanie wydarzenia.

Ponieważ zakup platformy Zoom został dofinansowany przez UG Mogilany ze środków przeznaczonych dla organizacji pozarządowych uważamy, że wszyscy mieszkańcy gminy powinni móc korzystać z jej możliwości nie tylko jako bierni odbiorcy, ale także jako organizatorzy wydarzeń.

SMGM, jako administrator subskrypcji Zoom i webinarium, udostępni dostęp do platformy wszystkim organizacjom, które mają pomysł, jak mogą ją wykorzystać w swojej działalności.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego: stowarzyszenie@mogilany.info lub telefonicznego: 791 665 423 

Czytany 321 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 Mar 2021 07:49