Internetowe byty wójta gminy Mogilany

Przez  mogilany.info
(0 głosów)
Czy Wójt wbrew temu co twierdzi używa Facebooka czy nie? Czy jest za zbudowaniem drogi S7 w naszej gminie czy przeciwko? Mieszkańcy mogą popaść w schizofrenię.

Na zebraniu wiejskim można było usłyszeć, że wójt gminy Mogilany nie używa Facebooka (przez co może nie być na bieżąco ze sprawami gminnymi). Jego dotychczasowa aktywność wskazywałaby również, że jest przeciwny budowie drogi S7 w naszej gminie (uchwała rady gminy, porozumienie z ościennymi gminami, organizacja protestu na Zakopiance). 

Wyobraźcie sobie nasze zdumienie, gdy pod komentarzem do jednego z postów na profilu mogilany.info na Facebooku (https://www.facebook.com/mogilany.info/posts/2866951453612523) znaleźliśmy ślady bytności wójta Piotrowskiego (p. galeria poniżej). 

Co jest jeszcze bardziej zaskakujące, to dał on "lajka" komentarzowi, w którym Sylwester Szefer zamieścił treść listu do dyrektora GDDKiA Tomasza Pałasińskiego (do wiadomości Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka), w którym agituje za budową S7 w gminie Mogilany (wariant 1). 

Jest To wszystko bardzo zdumiewające ponieważ po pierwsze nasz wójt wprowadza mieszkańców w błąd, że nie buszuje na Facebooku, a jednak coś tam na tym Facebooku czyta. A po drugie swoim "lajkiem" wyraża aprobatę dla budowy S7 w wariancie 1, czyli przez gminę Mogilany, gdy jego dotychczasowe aktywności pokazywały coś przeciwnego. W co wójt naszej gminy gra z mieszkańcami? Bo raczej nie mamy do czynienia z rozdwojeniem osobowości.

Czytany 2096 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 Kwi 2022 15:46