Ile są warte słowa wójta Piotrowskiego? Wyróżniony

Przez 
(5 głosów)
"To zwykły fotomontaż. Wskazuje na to ekspertyza grafików" - mówił wójt Piotr Piotrowski po ujawnieniu zdjęć roznegliżowanych kobiet wykonanych w dworze mogilańskim. Jak się okazuje, żadnej ekspertyzy nie było, o czym poinformował... wójt Piotrowski.

 

W Internecie na stronach agencji towarzyskich ukazały się zdjęcia roznegliżowanych kobiet na tle kominka i schodów w zabytkowym dworze mogilańskim. Dziennikarze pytali wójta Piotrowskiego jak to się mogło stać.

"To zwykły fotomontaż. Wskazuje na to ekspertyza grafików".  Takiej informacji wójt Piotr Piotrowski udzielił dziennikarzom "Gazety Krakowskiej" (26 kwietnia 2016 - LINK). W TVP Kraków powtarzał: „Jest to zwykły fotomontaż. (…) Nie ma takiej możliwości, żeby te panie tam były” (LINK).

Mieszkańcy zwrócili się do wójta z formalnym wnioskiem o udostępnienie rzeczonej ekspertyzy grafików. Odpowiedź była krótka:  „Urząd Gminy Mogilany nie posiada ekspertyzy grafików”.

Przy okazji wójt odmówił udostępnienia nagrań z kamer ustawionych na budynku Dworu.

Dlaczego wójt mówi nieprawdę w sprawie "ekspertyzy" i nie chce ujawnić nagrania z monitoringu? Czy ma coś do ukrycia w tej sprawie?

Jak zmieniało się stanowisko wójta Piotrowskiego w sprawie "ekspertyzy grafików" (kliknij na grafikę, aby powiększyć):

Czytany 3485 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 Maj 2016 11:17

Polecamy!