Bajeczki wójta na Wielkanoc

Przez 
(5 głosów)
Wójt Piotrowski po raz kolejny wprowadza w błąd mieszkańców w Głosie Gminy Mogilany

Przed świętami wielkanocnymi został rozniesiony po domach kolejny numer "Głosu Gminy Mogilany". Na pierwszej stronie wójt składa piękne życzenia miłości, zgody i pojednania, a na kilku następnych zaprzecza tym życzeniom.

Chwali się ile wykonał inwestycji w gminie, ale zapomniał podziękować radnym - przecież to radni przegłosowali inwestycje w budżecie, które wójt powinien zrealizować. Przypomnijmy, że każdego roku (2015, 2016 i 2017) wójt zaskarżał budżet w Regionalnej Izbie Obrachunkowej. Na szczęście RIO odrzucała te skargi i budżet zatwierdzony przez radnych mógł być realizowany.

Przewrotnie atakuje radnych w sprawie działek podarowanych gminie przez Agencję Nieruchomości Rolnych na sport i rekreację. ANR domaga się zwrotu działek lub ich wykupienia, dlatego, że wójt nie wykonał zobowiązania do wykonania na nich inwestycji sportowych.

Lży radnych, którzy ośmielili się prosić o wgląd do dokumentów dotyczących studium. Tymczasem radni chcą wykonać swój podstawowy obowiązek i zapoznać się z dokumentem, nad którym będą głosować.

Kolejny raz wójt oskarża niewinnego człowieka za niezrealizowanie budowy gimnazjum w Mogilanach.

Oby jak najszybciej zakończyła się kadencja wójta, który za pieniądze mieszkańców wprowadza ich w błąd i nie szanuje ludzi, którzy pracują dla dobra wspólnego.

Czytany 1473 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 Kwi 2017 22:12