KANDYDACI DO RADY GMINY MOGILANY

Przez 
(2 głosów)
KANDYDACI DO RADY GMINY MOGILANY

Kandydaci pochodzą z pięciu komitetów wyborczych, które wylosowały następujące numery:
2. KW PSL
18. KWW GRZEGORZA STOKŁOSY
19. KWW WÓJTA PIOTRA PIOTROWSKIEGO
20. KWW ROZWÓJ I INNOWACJE DLA GMINY MOGILANY
21. KWW TRADYCYJNA I NOWOCZESNA GMINA MOGILANY

Okręg nr 1.
Buków i Kulerzów
18. KLIMAS Piotr Jan
19. OŻÓG - SUDER Katarzyna Maria

Okręg nr 2.
Brzyczyna i Chorowice
19. MEDYK Marek Piotr
20. MICHORCZYK Władysław

Okręg nr3.
Gaj I
(zachodnia część)

18. GNIADEK Tadeusz
19. SIKORA Mieczysław Jakub
20. WĄTOR Małgorzata Maria

Okręg nr 4.
Gaj II
(wschodnia część)

18. SAWIEC Piotr Jacek
19. PRZEWORSKI Jerzy Krzysztof
20. ŻEBROWSKI Lech Wacław

Okręg nr 5.
Konary
18. MALIK Grzegorz Adam
19. CHACHLICA Jadwiga Elżbieta
20. WILK Maria Dorota

Okręg nr 6.
Libertów I
(Przylesie, Jabłoniowa, Gwiezdna, Góra Libertowska, Magnoliowa, Świetlista, Rumiana, Ligustrowa, Świętego Floriana, Srebrna, Leśny Stok, Przydworska)

18. WIDEŁ Aleksandra Jadwiga
19. KUFREJ Lucyna Urszula
20. TALAR Grzegorz Tadeusz
21. RÓŻAŃSKI Stanisław Kostka

Okręg nr 7.
Libertów II
(Zgodna, Szlachecka, Borowa, Olszyńska, Płomienna, Zagajnik, Gajowa Łąka, Bartnicka, Korczynowa, Spacerowiczów).

18. NOWICKI Jerzy Wojciech
19. WĘGLARZ Zofia Emilia
21. LALIK Stanisław Bogusław

Okręg nr 8.
Libertów III
(Słoneczna, Pogórze, Widokowa, Wesoła, Południowa, Sportowców, Św. Brata Alberta, Jana Pawła II).

18. NAWROT - KURZYNA Magdalena Maria
19. PAŁKA Marek
20. GUZIK Sebastian

Okręg nr 9.
Lusina

18. WODZIAŃSKA - BERBEKA Alicja
19. MAREK Jan
20. PIERZAK Jarosław Zdzisław

Okręg nr 10.
Mogilany I
(Świątnicka, Markoszów, Cegielniana, Leśna, Górska, Krótka, Klonowa, Akacjowa, Brzozowa, Jaworowa, Skrzyszów, Osiedlowa, Celiny, Ks. Mazurka, Zagórska, Myślenicka, Leszczynowa, Działy).

18. STRZEBOŃSKA Renata
19. PASZTA Mateusz Jakub
21. BUDEK Robert Adam

Okręg nr 11.
Mogilany II
(Zakopiańska, Rzemieślnicza, Kwiatowa, Jaśminowa, Widokowa, Kolorowa, Łobzowska, Magnoliowa, Cicha, Wesoła, Kolberga, Spacerowa, Leszka Białego).

18. STRZEBOŃSKI Tadeusz Jan
19. FĄFROWICZ Marek Roman

Okręg nr 12.
Mogilany III
(Żary, Bukowa, Mogilańska, Rzymska, Podgórska, Południowa, Ogrodowa, Wschodnia, Stroma, Lipowa, Słoneczna).

18. STASZCZAK Halina
19. GOLIŃSKI Andrzej
20. SARNA Mirosław
21. KIEBUŁA Stanisław Kazimierz

Okręg nr 13.
Mogilany IV
(Podedworze, Parkowe Wzgórze, Skawińska, Dębowa, Krakowska, Parkowa, Rynek, Grodzka, Szkolna, Św. Bartłomieja, Słowiańska, Spokojna, Sportowa, Nowa).

2. SALAWA Magdalena Klaudia
19. STASZCZAK Zbigniew Michał
20. DZIK Katarzyna Danuta

Okręg nr 14.
Włosań I
(Bajeczna, Brzozowa, Działkowa, Kamienna, Kampinos, Kąty, Królowej Polski, Czarnoleska, Leśna, Lipowa, Spacerowa, Stroma, Wspólna, Świątnicka).

18. GÓRNISIEWICZ Tadeusz
19. KOTARBA Maria
21. NAJDER Marcin Kamil

Okręg nr 15.
Włosań II
(Chmielnik, Gajowa, Krótka, Leśników, Łobzowska, Miodowa, Podlas, Rzeczna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stolarska, Św. Antoniego, Św. Józefa, Św. Rity, Uzdrowiskowa, Zamkowa, Zielony Stok).

2. JELEŃ Alina Maria
18. NAJDER Beata Anna
19. SZCZUREK Czesław Józef
20. ŻABICKI Michał Andrzej

Czytany 1383 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 Paź 2018 09:15