Prof. Henryk Kołoczek: Grzegorz Stokłosa jest człowiekiem otwartym na dialog, porozumienie i negocjacje.

Przez 
(2 głosów)
Opanowany, doskonale znający specyfikę funkcjonowania samorządu.

Grzegorz Stokłosa to człowiek szukający rozwiązań problemów naszej gminy i potrafiący wsłuchać się w argumenty mieszkańców. Jest osobą odnajdującą się w świetle zawiłości prawnych, które w jednostkach samorządu innym kandydatom sprawiają trudności. Wiem, że jest człowiekiem otwartym na dialog, porozumienie i negocjacje. Jestem przekonany, że zrobi wszystko aby połączyć to, co zostało podzielone. Wybór Grzegorza Stokłosy będzie gwarancją sukcesu naszej społeczności. Nasza Gmina Mogilany zasługuje na dobrego gospodarza - nie zmarnujmy naszego głosu.

Prof. Henryk Kołoczek - prof. zw. dr hab. biotechnologii, wykładowca Politechniki Krakowskiej.

Czytany 1727 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 Paź 2018 18:44

Polecamy!