Min. Jadwiga Emilewicz: Warto dać mu szansę, aby został wójtem dla dobra naszej gminy.

Przez 
(2 głosów)
Grzegorz Stokłosa to człowiek niezwykle pracowity, zaangażowany w sprawy mieszkańców, nie poddający się przeciwnościom.

I co bardzo ważne – szukający zgody i zdolny do współpracy z ludźmi o innych poglądach. Grzegorz Stokłosa ma konkretne rozwiązania dotyczące spraw ważnych dla mieszkańców, takich jak rozbudowa infrastruktury wodociągowej i drogowej, poprawa bezpieczeństwa na drogach, zwłaszcza na zakopiance, rozsądne studium zagospodarowania przestrzennego, współpraca w ramach programów rządowych oferujących pomoc gminom. Warto dać mu szansę, aby został wójtem dla dobra naszej gminy.

Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości i technologii, mieszkanka Mogilan.

Czytany 2014 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 Paź 2018 18:46